Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
349 740 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 506 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 409 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    79 424 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    56 401 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 652 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 550 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7warzywa i owoce
    Handel Obwoźny Robert Dumana· Nowy Wiśnicz
    Wartość umowy
    64 798 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej im. Tadeusza Piekarza w Harbutowicach

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej im.Tadeusza Piekarza w Harbutowicach (Sułkowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej im. Tadeusza Piekarza…”, wybierając 7 wykonawców. Łączna wartość umów: 349 740 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
349 740 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 stycznia 2026

    1 oferta7 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Grupa Drobiarska Dakpol Marek BJM Sp. komandytowa (część 1); Widan Polska Sp. o z o. sp. k. (część 2); Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni (część 3); Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Polaris” Małgorzata Gruszczyńska (część 4) oraz 3 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 349 740,21 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail