Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
461 742 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 461 742 zł – 674 040 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji na silnik i wszystkie podzespoły koparko - ładowarki samobieżne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa koparko – ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym na potrzeby Gminy Kłomnice

Zamawiający Gmina Kłomnice (Kłomnice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa koparko – ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym na potrzeby Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy XCMG POLAND Sp.zo.o. Wartość umowy: 461 742 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KłomniceKłomnice, Śląskieopublikowano 22 stycznia 2026
Wartość umowy
461 742 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy XCMG POLAND Sp.zo.o (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 461 742,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 461 742,00 zł do 674 040,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail