Wynik częściowy: umowy w 6 z 9 części, 3 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
347 752 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1I grupa dróg / Dolna Milówka, Kolonia Prusów Łączna długość dróg – 38 600 mb, Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 250 godziny
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sołectwo Kamesznica Część 2 - I grupa dróg (Kamesznica Złatna) Łączna długość dróg – 15 000 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 100 godzin
    Wartość umowy
    50 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3II grupa dróg (Kamesznica Centrum) Łączna długość dróg – 23 900 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 150 godzin
    Wartość umowy
    66 000 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4III grupa dróg (Kamesznica Górna) Łączna długość dróg 30 300mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 190 godzin
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5I grupa dróg Laliki Łączna długość dróg – 21 800 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 140 godzin
    Wartość umowy
    71 064 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6II grupa dróg Laliki Łączna długość dróg 20 040 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 130 godzin
    Wartość umowy
    65 988 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7III grupa dróg Laliki Łączna długość dróg : 17 460 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 110 godzin
    Kafelkowanie Usługi Budowlane Daniel Gapa· Zwardoń
    Wartość umowy
    40 700 zł
    3 oferty
  8. Unieważniona
    Część 8IV grupa dróg Laliki (stara DK69 + chodnik) Łączna długość dróg – 20 000 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 130 godzin
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  9. Umowa zawarta
    Część 9I grupa dróg Nieledwia Łączna długość dróg – 19 400 mb Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 120 godzin
    Wartość umowy
    54 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji w minutach40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Milówka w sezonie zimowym 2025/2026

Zamawiający Gmina Milówka (Milówka, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Milówka w sezonie zimowym 2025/2026”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 347 752 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina MilówkaMilówka, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 22 stycznia 2026
Łączna wartość umów
347 752 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 6 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zrywka drewna usługi transportowe i odśnieżanie dróg Jacek Śleziak (część 2); Usługi Leśne Piotr Gołuch (część 3); Firma Michalina Kowalczyk (części 5, 6); Kafelkowanie Usługi Budowlane Daniel Gapa (część 7) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 347 752,10 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MILÓWKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Kazimierza 123

1.5.2.)Miejscowość

Milówka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-360

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ugmilowka.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.milowka.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8166f9ca-49a7-4f48-b86d-86a37d09cdc4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Milówka w sezonie zimowym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8166f9ca-49a7-4f48-b86d-86a37d09cdc4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00060699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00064099/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Milówka w sezonie zimowym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00462179

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.271.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

522166,51 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

104433,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sołectwo Kamesznica
Część 2 - I grupa dróg (Kamesznica Złatna)
Łączna długość dróg – 15 000 mb
Szacunkowa liczba godzin pracy wynosi: 100 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

41773,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

54305,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

58482,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

58482,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

54305,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

45950,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

54305,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

50127,98 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49999,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49999,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49999,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zrywka drewna usługi transportowe i odśnieżanie dróg Jacek Śleziak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5531668348

7.3.4)Miejscowość

Kamesznica

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49999,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66000,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66000,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66000,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Leśne Piotr Gołuch

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5532552659

7.3.4)Miejscowość

Kamesznica

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66000,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71064,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71064,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71064,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Michalina Kowalczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5531891276

7.3.4)Miejscowość

Laliki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Czesław Kowalczyk, 1. Zadanie obejmuje:
- odśnieżanie dróg na całej szerokości jezdni,
- zwalczanie śliskości na drogach poprzez posypywanie materiałami szorstkimi (głównie
na skrzyżowaniach, zakrętach, wzniesieniach i zatoczkach) na całej szerokości jezdni,
- usuwanie i zwalczanie śliskości na bieżąco w miarę zaistniałych potrzeb (opady śniegu, mżawki).
- wywożeniu śniegu z dróg gminnych przebiegających przez obszary zabudowane,
na terenie których występuje droga o przekroju ulicznym (krawężniki, chodniki) oraz innych miejsc ustalonych przez wyznaczonego pracownika Urzędu Gminy,
- prace porządkowe po zakończeniu akcji zimowej, polegające na usunięciu z dróg
i poboczy materiałów uszorstniających w terminie 30 dni po zakończeniu akcji zimowej.
Materiały do zastosowania w akcji (piasek, kruszywo frakcji 2 -8 mm, sól drogowa) zapewnia Wykonawca usługi.

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71064,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65988,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65988,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65988,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

firma Michalina Kowalczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5531891276

7.3.4)Miejscowość

Laliki

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Czesław Kowalczyk:
1. Zadanie obejmuje:
- odśnieżanie dróg na całej szerokości jezdni,
- zwalczanie śliskości na drogach poprzez posypywanie materiałami szorstkimi (głównie
na skrzyżowaniach, zakrętach, wzniesieniach i zatoczkach) na całej szerokości jezdni,
- usuwanie i zwalczanie śliskości na bieżąco w miarę zaistniałych potrzeb (opady śniegu, mżawki).
- wywożeniu śniegu z dróg gminnych przebiegających przez obszary zabudowane,
na terenie których występuje droga o przekroju ulicznym (krawężniki, chodniki) oraz innych miejsc ustalonych przez wyznaczonego pracownika Urzędu Gminy,
- prace porządkowe po zakończeniu akcji zimowej, polegające na usunięciu z dróg
i poboczy materiałów uszorstniających w terminie 30 dni po zakończeniu akcji zimowej.
Materiały do zastosowania w akcji (piasek, kruszywo frakcji 2 -8 mm, sól drogowa) zapewnia Wykonawca usługi.

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65988,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55836,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kafelkowanie Usługi Budowlane Daniel Gapa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

522791902

7.3.4)Miejscowość

Zwardoń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 30

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 31

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AGRO GREŃ Jakub Greń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5532560966

7.3.4)Miejscowość

Milówka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 32

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 822 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
706 822 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 347 752 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zrywka drewna usługi transportowe i odśnieżanie dróg Jacek Śleziak (Kamesznica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.