Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
112 570 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych do laboratorium Audytingu Energetycznego dla kierunku Elektrotechnika
    Wartość umowy
    56 285 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych do realizacji nowych i zmodyfikowanych przedmiotów na kierunku Odnawialne Źródła Energii i Inżynieria Środowiska I i II stopień
    Wartość umowy
    56 285 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych – 2 części - projekt nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

Zamawiający Politechnika Świętokrzyska (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych – 2 części - projekt…”, wybierając ofertę wykonawcy Kielgo Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 112 570 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Politechnika ŚwiętokrzyskaKielce, Świętokrzyskieopublikowano 21 stycznia 2026
Łączna wartość umów
112 570 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Kielgo Sp. z o.o. za łącznie 112 569,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Świętokrzyska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001695

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-314

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

041-34-24-270

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tu.kielce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych – 2 części - projekt nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35a28b34-113f-41dd-a15d-25ba1f5b992e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00056902

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00228299/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Zakup oprogramowania PV*SOL, oprogramowania Audytor CO (lub równoważnych) w ramach projektu DK-PŚK nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

1.2.9 Zakup oprogramowania

Pakiet ArCADia-TERMOCAD ŚCHE8+PCHE8 +Audyt 9; Audytor EKO1.0+Audytor OZC 7.0 Pro; PVSOL lub równoważnych w ramach projektu DK-PŚK nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

projekt „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy FERS.01.05-IP.08-0234/23-00

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00618763

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ATZ-281-108/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

91520,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych do laboratorium Audytingu Energetycznego dla kierunku Elektrotechnika

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

45760,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II: Dostawa oprogramowania do projektowania instalacji fotowoltaicznych do realizacji nowych i zmodyfikowanych przedmiotów na kierunku Odnawialne Źródła Energii i Inżynieria Środowiska I i II stopień

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

45760,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56284,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56284,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56284,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kielgo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793216659

7.3.3)Ulica

Cegielniana 4A/26

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-404

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56284,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56284,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56284,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56284,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kielgo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793216659

7.3.3)Ulica

Cegielniana 4A/26

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-404

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56284,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48700000-5Pakiety oprogramowania użytkowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →