Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 080 zł
Umowa zawarta
14 stycznia 2026
Okres realizacji
od 15 stycznia 2026 do 31 marca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zamówienie dotyczącego przygotowania i dostaw gorących dwudaniowych posiłków dla uczestników Dziennego Domu Pobytu Kluczborku.

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej (Kluczbork, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zamówienie dotyczącego przygotowania i dostaw gorących dwudaniowych posiłków dla…”, wybierając ofertę wykonawcy P. H. Kamelia. Wartość umowy: 19 080 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ośrodek Pomocy SpołecznejKluczbork, Opolskie (powiat Kluczborski →)opublikowano 20 stycznia 2026
Wartość umowy
19 080 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    15 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P. H. Kamelia (Kluczbork), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 080,00 zł (umowę zawarto 14 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 stycznia 2026 r. do 31 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail