Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
366 540 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    194 340 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    172 200 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz zmian ww. decyzji na terenie gminy Przecław

Zamawiający Gmina Przecław (Przecław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o ustaleniu lokalizacji…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 366 540 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PrzecławPrzecław, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 20 stycznia 2026
Łączna wartość umów
366 540 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 stycznia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Rafał Owczarek KR Studio - Pracowania Architektoniczna (część 1); AMS CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 366 540,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail