Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
BITEL EMILIA· GOŁDAP
Wartość umowy
11 200 zł
Umowa zawarta
1 września 2025
Okres realizacji
do 22 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4 Programu:

Zamawiający Zespół Placówek Edukacyjno-wychowawczych w Gołdapi (Gołdap, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4…”, wybierając ofertę wykonawcy BITEL EMILIA. Wartość umowy: 11 200 zł.

Wartość umowy
11 200 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 stycznia 2026

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    19 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BITEL EMILIA (GOŁDAP).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 200,00 zł (umowę zawarto 1 września 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W GOŁDAPI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281523480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 18

1.5.2.)Miejscowość

Gołdap

1.5.3.)Kod pocztowy

19-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

Zpew@zpewoldap.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zpewgoldap.bip.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4 Programu:

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46ddc1ef-aa5f-4f5c-94cd-967a635d4f08

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00048178

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00024546/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług na realizację specjalistycznych zajęć w ramach zadań WOKRO zadanie 2.4 Programu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W wyznaczonym terminie składania ofert (do dnia 24 LIPCA 2025 r. do godziny 10:30), nie wpłynęła żadna oferta na Część 12 - Zajęcia terapi pedagogicznej w szacunkowej ilości do 112 godzin, pomimo prawidłowego ogłoszenia i udostępnienia dokumentacji zamówienia.
Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 p.z.p. zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 p.z.p. lub art. 226 ust. 1 pkt 5 p.z.p., a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-5bab9fe8-31af-4ddf-b245-80438fa5149e

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPEW.272.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BITEL EMILIA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

86121914008

7.3.3)Ulica

WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 5

7.3.4)Miejscowość

GOŁDAP

7.3.5)Kod pocztowy

19-500

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
272 500 zł
Próbka: 75 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
182 700 zł500 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 000 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
182 700 zł
Mediana
272 500 zł
Górny kwartyl
500 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Placówek Edukacyjno-wychowawczych w Gołdapi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołdap.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 11 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BITEL EMILIA (GOŁDAP). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.