Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
62 730 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
do 19 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 57 687 zł – 62 730 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,7% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Długość gwarancji i rękojmi30%Termin płatności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż mroźni do punktu żywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w Kołobrzegu

Zamawiający "uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż mroźni do punktu żywienia w Sanatorium Uzdrowiskowym PERŁA BAŁTYKU w…”, wybierając ofertę wykonawcy KLIMATEX Spółka z o.o. Wartość umowy: 62 730 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
62 730 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 listopada 2025

    Termin ofert: 17 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KLIMATEX Spółka z o.o. (Kołobrzeg), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 62 730,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 57 687,00 zł do 62 730,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail