Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 348 000 zł
Umowa zawarta
15 stycznia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 4 348 000 zł – 5 674 892 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zmiana sposobu użytkowania budynku w części pomieszczeń szkoły przy ul. Zamkowej 4 na przedszkole. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

Zamawiający Gmina Kamieniec Ząbkowicki (Kamieniec Ząbkowicki, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zmiana sposobu użytkowania budynku w części pomieszczeń szkoły przy ul. Zamkowej 4 na…”, wybierając ofertę wykonawcy TEL-BRUK Radosław Telenga. Wartość umowy: 4 348 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
4 348 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TEL-BRUK Radosław Telenga (Częstochowa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 348 000,00 zł (umowę zawarto 15 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 4 348 000,00 zł do 5 674 892,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kamieniec Ząbkowicki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718449

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ząbkowicka

1.5.2.)Miejscowość

Kamieniec Ząbkowicki

1.5.3.)Kod pocztowy

57-230

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kamienieczabkowicki.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kamienieczabkowicki.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kamienieczabkowicki.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zmiana sposobu użytkowania budynku w części pomieszczeń szkoły przy ul. Zamkowej 4 na przedszkole. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa1c082a-55f5-414a-b944-1ef5dd085c06

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00044564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00057350/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Remont budynku szkoły wraz z remontem pomieszczeń po powodzi. Utworzenie żłobka gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00582236

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania dotycząca zmiany sposobu użytkowania budynku w części pomieszczeń szkoły przy ul. Zamkowej 4 na Przedszkole się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim – ul. Zamkowa 4a, na działce nr 679/46 obręb Kamieniec Ząbkowicki oraz utworzenie Żłobka Gminnego w Kamieńcu Ząbkowickim, które realizowane jest w ramach realizacji zadania pn.: "Utworzenie Żłobka Gminnego na 17 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Kamieńcu Ząbkowickim". Dofinansowanie żłobka z programu "AKTYWNY MALUCH 2022 - 2029".

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262423-2 - Wykonywanie pokładów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4348000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5674892,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4348000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TEL-BRUK Radosław Telenga

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

769 138 72 57

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4348000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kamieniec Ząbkowicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamieniec Ząbkowicki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 348 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TEL-BRUK Radosław Telenga (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.