Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ARAVEL Katarzyna Boczek· Wrocławmikrofirma
Wartość umowy
147 840 zł
Umowa zawarta
12 stycznia 2026
Okres realizacji
14 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Liczba apartamentów10%Odległość apartamentu od Opery Wrocławskiej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług noclegowych w apartamentach na potrzeby Opery Wrocławskiej

Zamawiający Opera Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług noclegowych w apartamentach na potrzeby Opery Wrocławskiej”, wybierając ofertę wykonawcy ARAVEL Katarzyna Boczek. Wartość umowy: 147 840 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Opera WrocławskaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 16 stycznia 2026
Wartość umowy
147 840 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARAVEL Katarzyna Boczek (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 147 840,00 zł (umowę zawarto 12 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail