„Zakup i montaż windy w Brodnickim Centrum Usług Społecznych”
Zamawiający Brodnickie Centrum Usług Społecznych (Brodnica, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i montaż windy w Brodnickim Centrum Usług Społecznych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 702 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=112, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Brodnickie Centrum Usług Społecznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 382558849 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ustronie 2B |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Brodnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 564984933, 564982742 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@bcus.brodnica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bcus.brodnica.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00041783 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-16 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00631105 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Termin wykonania zamówienia dla Części I wynosi do 8 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy na realizację części I, z zastrzeżeniem że nie później niż do 30 listopada 2026 r. UWAGA – W zakresie Części I, Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, potwierdzonej złożeniem stosownego oświadczenia w siedzibie Zamawiającego, wg wzoru przygotowanego przez Zamawiającego. W celu poinformowania Zamawiającego, o przybyciu w celu odbycia wizji lokalnej, oraz złożenia oświadczenia o odbytej wizji lokalnej, należy zgłosić się do pokoju nr 10 w obiekcie Brodnickiego Centrum Usług Społecznych, ul. Ustronie 2b, 87-300 Brodnica. Oświadczenie o odbyciu wizji lokalnej, w imieniu Wykonawcy, może podpisać: a) osoba uprawniona do reprezentowania Wykonawcy, wskazana we właściwym rejestrze np. KRS/CEIDG lub b) inna osoba reprezentująca Wykonawcę np. członek zarządu, prokurent lub pełnomocnik, posiadająca, do złożenia w siedzibie Zamawiającego, oryginał lub kopię potwierdzoną „za zgodność z oryginałem” przez mocodawcę lub notariusza: • pełnomocnictwa do odbycia wizji lokalnej udzielonego przez osobę/-y uprawnioną/-e do reprezentowania Wykonawcy, wskazaną/-e we właściwym rejestrze np. KRS/CEIDG lub • dokumentu potwierdzającego jej umocowanie np. wydruk aktualnego wpisu do KRS/CEIDG potwierdzający sprawowanie funkcji właściciela, członka zarządu lub prokurenta. Termin odbycia wizji lokalnej wyznacza się od dnia 07 stycznia 2026 r. do dnia 16 stycznia 2026 r. do godz. 14.00. Wykonawcy mogą dokonywać wizji lokalnej w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania Centrum (pon., śr., czw., pt: od godz. 7.15 do godz. 15.15, we wtorki od godz. 08.00 do godz. 16.00). Zamawiający zaleca odbycie wizji w godzinach od 08.00 do 14.00. Miejsce wizji lokalnej: Brodnickie Centrum Usług Społecznych, ul. Ustronie 2b, 87-300 Brodnica, woj. Kujawsko-Pomorskie. Zamawiający nie planuje dokonywać zwrotu kosztów dojazdu do miejsca odbycia wizji lokalnej, z zastrzeżeniem przepisów do tego zobowiązujących, zawartych w PZP. W zakresie CZĘŚCI II- Termin wykonania zamówienia dla Części II wynosi do 12 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy na realizację części II, z zastrzeżeniem, że nie później niż do 15 stycznia 2027 r. Po zmianie: Termin wykonania zamówienia dla Części I wynosi do 8 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy na realizację części I, z zastrzeżeniem że nie później niż do 30 listopada 2026 r. UWAGA – W zakresie Części I, Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, potwierdzonej złożeniem stosownego oświadczenia w siedzibie Zamawiającego, wg wzoru przygotowanego przez Zamawiającego. W celu poinformowania Zamawiającego, o przybyciu w celu odbycia wizji lokalnej, oraz złożenia oświadczenia o odbytej wizji lokalnej, należy zgłosić się do pokoju nr 10 w obiekcie Brodnickiego Centrum Usług Społecznych, ul. Ustronie 2b, 87-300 Brodnica. Oświadczenie o odbyciu wizji lokalnej, w imieniu Wykonawcy, może podpisać: a) osoba uprawniona do reprezentowania Wykonawcy, wskazana we właściwym rejestrze np. KRS/CEIDG lub b) inna osoba reprezentująca Wykonawcę np. członek zarządu, prokurent lub pełnomocnik, posiadająca, do złożenia w siedzibie Zamawiającego, oryginał lub kopię potwierdzoną „za zgodność z oryginałem” przez mocodawcę lub notariusza: • pełnomocnictwa do odbycia wizji lokalnej udzielonego przez osobę/-y uprawnioną/-e do reprezentowania Wykonawcy, wskazaną/-e we właściwym rejestrze np. KRS/CEIDG lub • dokumentu potwierdzającego jej umocowanie np. wydruk aktualnego wpisu do KRS/CEIDG potwierdzający sprawowanie funkcji właściciela, członka zarządu lub prokurenta. Termin odbycia wizji lokalnej wyznacza się od dnia 07 stycznia 2026 r. do dnia 21 stycznia 2026 r. do godz. 15.15. Wykonawcy mogą dokonywać wizji lokalnej w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania Centrum (pon., śr., czw., pt: od godz. 7.15 do godz. 15.15, we wtorki od godz. 08.00 do godz. 16.00). Zamawiający zaleca odbycie wizji w godzinach od 08.00 do 14.00. Miejsce wizji lokalnej: Brodnickie Centrum Usług Społecznych, ul. Ustronie 2b, 87-300 Brodnica, woj. Kujawsko-Pomorskie. Zamawiający nie planuje dokonywać zwrotu kosztów dojazdu do miejsca odbycia wizji lokalnej, z zastrzeżeniem przepisów do tego zobowiązujących, zawartych w PZP. W zakresie CZĘŚCI II- Termin wykonania zamówienia dla Części II wynosi do 12 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy na realizację części II, z zastrzeżeniem, że nie później niż do 15 stycznia 2027 r. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-23 10:00 Po zmianie: 2026-01-29 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-23 10:15 Po zmianie: 2026-01-29 08:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-02-21 Po zmianie: 2026-02-27 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.