Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
199 131 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 199 131 zł – 214 686 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mięsa i wędlin do Centrum Kultury w Korzennej - Stołówka Gminna.

Zamawiający Centrum Kultury w Korzennej (Korzenna, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mięsa i wędlin do Centrum Kultury w Korzennej - Stołówka Gminna”, wybierając ofertę wykonawcy Zakłady Mięsne Wiesław Leśniak. Cena wybranej oferty: 199 131 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Centrum Kultury w KorzennejKorzenna, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 16 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
199 131 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakłady Mięsne Wiesław Leśniak (Nowy Sącz), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 199 131,45 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 199 131,45 zł do 214 685,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM KULTURY W KORZENNEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrum Kultury w Korzennej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 492691610

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

475 A

1.5.2.)Miejscowość

Korzenna

1.5.3.)Kod pocztowy

33-322

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 441 99 13

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

brosiek@ck.wkorzennej.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

ck.wkorzennej.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-afedb903-79e2-419a-b695-82696f57662f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mięsa i wędlin do Centrum Kultury w Korzennej - Stołówka Gminna.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-afedb903-79e2-419a-b695-82696f57662f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00041539

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00122052/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Mięso i wędliny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00582077

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SG.271.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2254154,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę Mięsa i wędliny w okresie od 01 stycznia 2026r do 30 czerwca 2026r
.
Szczegółowy asortyment dostaw określono w załączniku nr 4 do specyfikacji – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199131,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

214685,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199131,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakłady Mięsne Wiesław Leśniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

734-000-04-51

7.3.3)Ulica

ul. Axentowicza 36

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.5)Kod pocztowy

33-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199866,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kultury w Korzennej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korzenna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 199 131 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakłady Mięsne Wiesław Leśniak (Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.