Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina Woźniki (Woźniki, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WoźnikiWoźniki, Śląskieopublikowano 16 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Woźniki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398480

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 11

1.4.2.)Miejscowość

Woźniki

1.4.3.)Kod pocztowy

42-289

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

34669911

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@wozniki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wozniki.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa916f91-ac09-416c-8f8d-1844789261d3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00040079

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00439389

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Wzmocnienie Systemu Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Woźnikach uwzględniając rozwiązania organizacyjne, kompetencyjne i techniczne w ramach konkursu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd" zgodnie z celami Programu Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny Samorząd"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa infrastruktury sieciowo-serwerowej wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miejskiego w Woźnikach.
II Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1. Przełączniki zarządzalne - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Serwer - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ.
3. UTM - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
4. NAS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ.
5. UPS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
6. PAM - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 6 do SWZ.
7. Kontrola nadawania praw dla użytkowników - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ.
8. Zarządzania Logami - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 8 do SWZ.
9. Backup - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 9 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48823000-3 - Serwery plików

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

63120000-6 - Usługi składowania i magazynowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tomasz Bejm WEBTA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5732513670

4.3.3.)Ulica

Łojki, Zielona

4.3.4.)Miejscowość

Blachownia

4.3.5.)Kod pocztowy

42-290

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

770349,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00508228/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

770349,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.