Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
770 349 zł
Umowa zawarta
15 października 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina Woźniki (Woźniki, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny…”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Bejm "WEBTA". Wartość umowy: 770 349 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WoźnikiWoźniki, Śląskieopublikowano 31 października 2025
Wartość umowy
770 349 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Bejm "WEBTA" (Blachownia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 770 349,00 zł (umowę zawarto 15 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Woźniki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 11

1.5.2.)Miejscowość

Woźniki

1.5.3.)Kod pocztowy

42-289

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@wozniki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.wozniki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/df732ac9-48bf-4ae9-a0e6-f0d52c6fd527

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem w ramach projektu: "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa916f91-ac09-416c-8f8d-1844789261d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00508228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00003372/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa sprzętu w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wzmocnienie Systemu Cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Woźnikach uwzględniając rozwiązania organizacyjne, kompetencyjne i techniczne w ramach konkursu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd" zgodnie z celami Programu Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00439389

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZ 271.1.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa infrastruktury sieciowo-serwerowej wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miejskiego w Woźnikach.
II Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1. Przełączniki zarządzalne - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Serwer - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SWZ.
3. UTM - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
4. NAS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ.
5. UPS - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
6. PAM - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 6 do SWZ.
7. Kontrola nadawania praw dla użytkowników - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ.
8. Zarządzania Logami - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 8 do SWZ.
9. Backup - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48823000-3 - Serwery plików

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

63120000-6 - Usługi składowania i magazynowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

770349,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

770349,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

770349,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Bejm "WEBTA"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5732513670

7.3.4)Miejscowość

Blachownia

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

770349,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Woźniki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Woźniki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 770 349 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Bejm "WEBTA" (Blachownia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.