Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
337 091 zł
Umowa zawarta
9 stycznia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 337 091 zł – 345 290 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Subskrypcje licencji Microsoft 365 A3 wraz z licencją Microsoft 365 A5 Security, Microsoft 365 A5, Microsoft Defender for Servers Plan 2

Zamawiający Lotnicza Akademia Wojskowa (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Subskrypcje licencji Microsoft 365 A3 wraz z licencją Microsoft 365 A5 Security,…”, wybierając ofertę wykonawcy ONEX GROUP PROSTA S.A. Wartość umowy: 337 091 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Lotnicza Akademia WojskowaDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 15 stycznia 2026
Wartość umowy
337 091 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ONEX GROUP PROSTA S.A. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 337 090,94 zł (umowę zawarto 9 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 337 090,94 zł do 345 290,12 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail