„ROZBUDOWA, PRZEBUDOWA BUDYNKU MBP IM. CYPRIANA NORWIDA W ZŁOTOWIE W RAMACH INWESTYCJI: ROZBUDOWA I MODERNIZACJA MBP IM. CYPRIANA NORWIDA W ZŁOTOWIE”
Zamawiający Gmina Miasto Złotów (Złotów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ROZBUDOWA, PRZEBUDOWA BUDYNKU MBP IM. CYPRIANA NORWIDA W ZŁOTOWIE W RAMACH INWESTYCJI:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Wielkopolskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Złotów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 570791342 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Aleja Piasta 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Złotów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 77-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL411 - Pilski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | + 48 67 263 26 40 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@zlotow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.bip.zlotow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b9513300-0098-11ef-885b-8267c0608453 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00037672 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00295760 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „ROZBUDOWA, PRZEBUDOWA BUDYNKU MBP IM. CYPRIANA NORWIDA W ZŁOTOWIE W RAMACH INWESTYCJI: ROZBUDOWA I MODERNIZACJA MBP IM. CYPRIANA NORWIDA W ZŁOTOWIE” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Zakres zamówienia obejmuje realizację jednego zadania budżetowego składającego się z dwóch zakresów realizacyjnych zadań : 1. ZAKRES ROZBUDOWY, 2. ZAKRES REMONTOWY ISTNIEJĄCEGO OBIEKTU BIBLIOTEKI. Z uwagi na terminową równoległość realizacji obu zakresów oraz z uwagi na realizację w ramach jednego placu budowy i zależności z tego wynikających, Zamawiający podjął decyzję o wyłonieniu jednego wykonawcy i jednoczesnej realizacji obu zakresów inwestycyjnych. Opis przedmiotu zamówienia w SWZ i w zał. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania 45432110-8 - Kładzenie podłóg 45442100-8 - Roboty malarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 470 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Handlowe "KanVex" Alexander Alva |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6070071735 |
| 4.3.3.) | Ulica | Mostowa 2c |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chodzież |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 64-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 5108888,15 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00343947/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-01-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót wskazanych w protokole konieczności z dnia 07.11.2025 r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana wynagrodzenia ryczałtowego, ze 5108888,15 zł na 5368888,15 zł (brutto) |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 260000,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5368888,15 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.