Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
902 219 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2025
Okres realizacji
do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 902 219 zł – 1 268 913 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek pojazdu9%Pojazdy specjalistyczne ( łącznie (2 pojazdy). w tym: -1 pojazd do przewozu osób niepełnos1%Doświadczenie w przewozie osób niepełnosprawnych30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewozy szkolne w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 . Dowozy i odwozy uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Prusice w roku szkolnym 2025/2026,2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki (...)

Zamawiający Gmina Prusice (Prusice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewozy szkolne w roku szkolnym 2025/2026, 2026/2027 . Dowozy i odwozy uczniów…”, wybierając ofertę wykonawcy PRUSICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE PROEKO Sp. z o.o. Wartość umowy: 902 219 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PrusicePrusice, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 15 stycznia 2026
Wartość umowy
902 219 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRUSICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE PROEKO Sp. z o.o. (Prusice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 902 218,65 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 902 218,65 zł do 1 268 913,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail