Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
74 050 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 74 050 zł – 76 571 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy mięsa,wędlin i drobiu dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach, Ołdaki 7, 06-126 Gzy (Gzy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy mięsa,wędlin i drobiu dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Hurtownia"SARNA" Marcin Wysocki. Wartość umowy: 74 050 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
74 050 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hurtownia"SARNA" Marcin Wysocki (Pułtusk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 74 049,67 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 74 049,67 zł do 76 571,25 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach, Ołdaki 7, 06-126 Gzy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294579

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ołdaki

1.5.2.)Miejscowość

Gzy

1.5.3.)Kod pocztowy

06-126

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dpsoldaki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpsoldaki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aadadd28-cec9-4b30-b024-b1207f4d5181

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy mięsa,wędlin i drobiu dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aadadd28-cec9-4b30-b024-b1207f4d5181

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00036649

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00079175/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawy mięsa,wędlin i drobiu dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00540912

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS-ZP/363/TP6/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy mięsa wieprzowego i wołowego oraz drobiu i mięsa drobiowego, wędlin wieprzowych, drobiowych, podrobowych w okresie od 01.01.2026r. do 30.06.2026 roku.
Ilości wskazane w SWZ i załącznikach są ilościami szacunkowymi i w zależności od potrzeb Zamawiającego mogą ulec zmniejszeniu. W związku z ograniczeniem przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
Szczegółowy wykaz asortymentu wraz z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego w zakresie składu i szacunkowego zapotrzebowania zawiera Załącznik Nr 1 do niniejszej SWZ : Formularz asortymentowo – cenowy.
3.2. Miejscem realizacji dostaw jest magazyn Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach (06-126 Gzy)

4.5.3.)Główny kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

15110000-2 - Mięso

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74049,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

76571,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74049,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia"SARNA" Marcin Wysocki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP:568-127-33-38

7.3.3)Ulica

Adama Mickiewicza 37b

7.3.4)Miejscowość

Pułtusk

7.3.5)Kod pocztowy

06-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74049,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Ołdakach, Ołdaki 7, 06-126 Gzy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gzy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 74 050 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131130-5 (Wędliny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia"SARNA" Marcin Wysocki (Pułtusk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.