Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 598 921 zł
Umowa zawarta
14 stycznia 2026
Okres realizacji
300 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 598 921 zł – 2 636 633 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Park miejski pomiędzy ul. W. Jagiełły i Filipowską

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Park miejski pomiędzy ul. W. Jagiełły i Filipowską”, wybierając ofertę wykonawcy MEGA-KOP Emilia Jankowska. Wartość umowy: 1 598 921 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 15 stycznia 2026
Wartość umowy
1 598 921 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEGA-KOP Emilia Jankowska (Suwałki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 598 921,28 zł (umowę zawarto 14 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 598 921,28 zł do 2 636 633,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 300 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail