Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
310 961 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
16 ofertceny: 310 961 zł – 469 781 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa całodobowej obsługi portierni, monitoringu wraz z dozorem mienia w budynku siedziby Zamawiającego przy ul. Kanoniczej 12 w Krakowie.

Zamawiający Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa całodobowej obsługi portierni, monitoringu wraz z dozorem mienia w budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW. Wartość umowy: 310 961 zł. Złożono 16 ofert.

Wartość umowy
310 961 zł
Liczba ofert
16 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 października 2025

    Termin ofert: 31 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 stycznia 2026

    16 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW (Skawina).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 310 960,68 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert; ceny wahały się od 310 960,68 zł do 469 781,28 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121116654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ul. Kanonicza, 12

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-002

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wfos.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wfos.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wfos-krakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa całodobowej obsługi portierni, monitoringu wraz z dozorem mienia
w budynku siedziby Zamawiającego przy ul. Kanoniczej 12 w Krakowie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22f1909a-b626-473e-958c-d992ec641397

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00034908

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00658795/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Usługa całodobowej obsługi portierni, monitoringu wraz z dozorem mienia w budynku siedziby Zamawiającego przy ul. Kanoniczej 12 w Krakowie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00476563

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.SZ.261.208.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa całodobowej obsługi portierni, monitoringu wraz z dozorem mienia
w budynku siedziby Zamawiającego przy ul. Kanoniczej 12 w Krakowie.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

16

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

310960,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

469781,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

310960,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6750004910

7.3.4)Miejscowość

Skawina

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

310960,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98341120-2Usługi portierskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 310 961 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW (Skawina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 16 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.