Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
"EKONAFT" - BOLESŁAWIEC - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Bolesławiecśrednia firma
Cena wybranej oferty
3 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 3 zł – 4 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego do Zespołu Szkół w Lubomierzu w 2026 r.

Zamawiający Zespół Szkół w Lubomierzu (Lubomierz, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego do Zespołu Szkół w Lubomierzu w 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy "EKONAFT" - BOLESŁAWIEC - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 3 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkół w LubomierzuLubomierz, Dolnośląskie (powiat Lwówecki →)opublikowano 14 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
3 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 grudnia 2025

    Termin ofert: 12 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "EKONAFT" - BOLESŁAWIEC - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bolesławiec), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 3,38 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 3,38 zł do 3,58 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBOMIERZU

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział ZP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367988814

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 5

1.5.2.)Miejscowość

Lubomierz

1.5.3.)Kod pocztowy

59-623

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

757833112

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zslubomierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zsplubomierz.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6d680eb-9552-4e2a-8f30-1662cfd1f76f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju opałowego do Zespołu Szkół w Lubomierzu w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6d680eb-9552-4e2a-8f30-1662cfd1f76f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00031343

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00604584/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawy oleju opałowego do Zespołu Szkół w Lubomierzu w 2026 r..

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00566000

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS.SP.230.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

143000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy wraz z rozładunkiem oleju opałowego lekkiego do trzech kotłowni Zespołu Szkół w Lubomierzu w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. w szacowanej ilości 52 000 litrów.

4.5.3.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"EKONAFT" - BOLESŁAWIEC - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230882097

7.3.3)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 60

7.3.4)Miejscowość

Bolesławiec

7.3.5)Kod pocztowy

59-700

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół w Lubomierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubomierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "EKONAFT" - BOLESŁAWIEC - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bolesławiec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.