Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: BCD Consulting Sp. z o.o

Wartość umowy
348 000 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 348 000 zł – 459 095 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja stacji uzdatniania wody w m. Bieganów oraz w m. Kozery Nowe w Gminie Jaktorów

Zamawiający Gmina Jaktorów (Jaktorów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja stacji uzdatniania wody w m. Bieganów oraz w m. Kozery Nowe w Gminie Jaktorów”, wybierając ofertę wykonawcy Eko-Instalacje Hydrauliczne Ireneusz Kaliszuk. Wartość umowy: 348 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina JaktorówJaktorów, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 13 stycznia 2026
Wartość umowy
348 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,4 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 listopada 2025

    Termin ofert: 3 grudnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Eko-Instalacje Hydrauliczne Ireneusz Kaliszuk (Międzyrzec Podlaski), wspólnie z: BCD Consulting Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 348 000,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 348 000,00 zł do 459 095,04 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jaktorów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148259

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 33

1.5.2.)Miejscowość

Jaktorów

1.5.3.)Kod pocztowy

96-313

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@jaktorow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaktorow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26cbcc7a-5155-4507-810e-6f27e6ea013f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Konserwacja stacji uzdatniania wody w m. Bieganów oraz w m. Kozery Nowe w Gminie Jaktorów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26cbcc7a-5155-4507-810e-6f27e6ea013f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00029901

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00120220/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Konserwacja stacji uzdatniania wody w m. Bieganów oraz w m. Kozery Nowe w Gminie Jaktorów.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555072

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi konserwacji stacji uzdatniania wody w m. Bieganów oraz w m. Kozery Nowe w Gminie Jaktorów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz instrukcje obsługi stacji uzdatniania wody stanowiące załącznik do SWZ. Wykonawca ma obowiązek szczegółowego zapoznania się z instrukcjami obsługi stacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

65130000-3 - Obsługa stacji wody

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

65120000-0 - Obsługa zakładów oczyszczania wody

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

348000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

459095,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

348000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Eko-Instalacje Hydrauliczne Ireneusz Kaliszuk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BCD Consulting Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5381310377

7.3.3)Ulica

ul. Wierzbowa 1

7.3.4)Miejscowość

Międzyrzec Podlaski

7.3.5)Kod pocztowy

21-560

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

348000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jaktorów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaktorów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 348 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 65130000-3 (Obsługa stacji wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Eko-Instalacje Hydrauliczne Ireneusz Kaliszuk (Międzyrzec Podlaski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.