Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
196 185 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 196 185 zł – 200 921 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opalowego dla Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Skierbieszowie w roku 2026

Zamawiający Gmina Skierbieszów (Skierbieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opalowego dla Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Skierbieszowie w…”, wybierając ofertę wykonawcy PETROJET Sp. z o.o., Kieszek 52, Kieszek NIP: PL. Wartość umowy: 196 185 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SkierbieszówSkierbieszów, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 13 stycznia 2026
Wartość umowy
196 185 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 12 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PETROJET Sp. z o.o., Kieszek 52, Kieszek NIP: PL (Kieszek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 196 185,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 196 185,00 zł do 200 920,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail