Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia
Zamawiający Gmina Jeleśnia (Jeleśnia, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=862, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
17 listopada 2025
Termin ofert: 25 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 stycznia 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Jeleśnia |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072182605 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plebańska 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jeleśnia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-340 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@jelesnia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.jelesnia.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-efbf51ca-4fb1-4c3d-b513-cef6539489d7 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00027962 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00536599 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest zakup pojazdu specjalistycznego (samochodu ciężarowego wraz z urządzeniem hakowym) w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ramach zadania: „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej dla mieszkańców Gminy Jeleśnia”, spełniającego parametry jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34142000-4 - Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-18 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | GP Truck Trading S.C.G. Kądziela A. Kądziela |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5213290013 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 399135 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00012947/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 399135 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →