Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 440 679 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 października 2027
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 3 440 679 zł – 7 426 371 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielona gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa szlaku rowerowego VeloKoszarawa na terenie gminy Jeleśnia

Zamawiający Gmina Jeleśnia (Jeleśnia, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa szlaku rowerowego VeloKoszarawa na terenie gminy Jeleśnia”, wybierając ofertę wykonawcy Mostmarpal Sp. z o.o. Wartość umowy: 3 440 679 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina JeleśniaJeleśnia, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 15 lipca 2026
Wartość umowy
3 440 679 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mostmarpal Sp. z o.o. (Zarzecze), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 440 679,00 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 3 440 679,00 zł do 7 426 371,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail