Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
399 135 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2025
Okres realizacji
do 18 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia

Zamawiający Gmina Jeleśnia (Jeleśnia, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia”, wybierając ofertę wykonawcy GP Truck Trading S.C.G. Kądziela A. Kądziela. Wartość umowy: 399 135 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JeleśniaJeleśnia, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 8 stycznia 2026
Wartość umowy
399 135 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GP Truck Trading S.C.G. Kądziela A. Kądziela (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 399 135,00 zł (umowę zawarto 28 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jeleśnia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182605

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plebańska 1

1.5.2.)Miejscowość

Jeleśnia

1.5.3.)Kod pocztowy

34-340

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@jelesnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jelesnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-efbf51ca-4fb1-4c3d-b513-cef6539489d7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup pojazdu specjalistycznego na potrzeby Gminy Jeleśnia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-efbf51ca-4fb1-4c3d-b513-cef6539489d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00012947

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536599

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IF.271.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup pojazdu specjalistycznego (samochodu ciężarowego wraz z urządzeniem hakowym) w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ramach zadania: „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej dla mieszkańców Gminy Jeleśnia”, spełniającego parametry jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34142000-4 - Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

399135 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399135 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

399135 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GP Truck Trading S.C.G. Kądziela A. Kądziela

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213290013

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

399135 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34142000-4Ciężarówki wyposażone w dźwig i poj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jeleśnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jeleśnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 399 135 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34142000-4 (Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GP Truck Trading S.C.G. Kądziela A. Kądziela (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.