Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
656 857 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w roku 2026 na podstawie biletów miesięcznych i jednorazowych w ramach komunikacji regularnej

Zamawiający Gmina Banie (Banie, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz uczniów do i z przedszkola, szkół podstawowych na terenie gminy Banie w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o. Wartość umowy: 656 857 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BanieBanie, Zachodniopomorskieopublikowano 13 stycznia 2026
Wartość umowy
656 857 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2025

    Termin ofert: 11 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o. (Szczecin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 656 857,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail