Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
313 911 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2025
Okres realizacji
do 9 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 313 911 zł – 425 372 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielona gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja łazienek i szatni w ZSzP w Udaninie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Udaninie (Udanin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja łazienek i szatni w ZSzP w Udaninie”, wybierając ofertę wykonawcy JGB Home Invest Sp.zo.o. Wartość umowy: 313 911 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
313 911 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 października 2025

    Termin ofert: 24 października 2025 09:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JGB Home Invest Sp.zo.o (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 910,76 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 313 910,76 zł do 425 372,30 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 9 lutego 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W UDANINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001240114

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

UDANIN 48

1.5.2.)Miejscowość

Udanin

1.5.3.)Kod pocztowy

55-340

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.zastocka@udanin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp-udanin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/udanin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja łazienek i szatni w ZSzP w Udaninie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-238f022f-60ec-42e0-b289-8f42aec4a7c8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00023936

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041929/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja łazienek i szatni w ZSzP w Udaninie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00467196

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OS.271.1.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja łazienek i szatni w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Udaninie. Miejsce realizacji ul. Główna 19, 55-340 Udanin.
ZAMÓWIENIE OBEJMUJE MODERNIZACJĘ ŁAZIENEK NA PARTERZE I PIERWSZYM PIĘTRZE BUDYNKU ZSZ-P. (ZAMÓWIENIE NIE DOTYCZY MODERNIZACJI ŁAZIENEK W BLOKU SPORTOWYM)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Projekcie budowlanym oraz przedmiarze robót.
Zamawiający informuje, że Wynagrodzenie będzie płatne w dwóch transzach z czego pierwsza płatna w 2025r. nie może przekroczyć kwoty 250.000zł natomiast druga część płatna w 2026r. stanowić będzie pozostałą część wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego ze złożonej oferty i zawartej umowy.
Jednocześnie informujemy, że Zamawiający dopuszcza możliwość:
1. montażu płytek o większych wymiarach 60x60cm lub 30x60;
2. rezygnacji z drzwi aluminiowych pod warunkiem zachowania wodoszczelności oraz zachowaniem przeszklenia w ½ powierzchni;
3. montażu jednego dużego lustra nad umywalkami pod warunkiem, że nad każdą umywalką będzie lustro;
4. montażu umywalki z zintegrowanymi uchwytami dla osoby niepełnosprawnej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

313910,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

425372,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

313910,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JGB Home Invest Sp.zo.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7262654580

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

313910,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-02-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Udaninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Udanin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 313 911 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JGB Home Invest Sp.zo.o (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.