Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
650 000 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2025
Okres realizacji
od 12 stycznia 2026 do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 650 000 zł – 689 950 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena55%Doświadczenie kadry przeznaczonej do realizacji zamówienia45%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rzecz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kcyni”.

Zamawiający Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (Kcynia, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na…”, wybierając ofertę wykonawcy For Kids & Families Diagnoza i Terapia Pedagogiczna. Wartość umowy: 650 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
650 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,5 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 grudnia 2025

    Termin ofert: 16 grudnia 2025 16:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy For Kids & Families Diagnoza i Terapia Pedagogiczna (Paterek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 650 000,00 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 650 000,00 zł do 689 950,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 12 stycznia 2026 r. do 18 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail