Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
5630 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3780 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1850 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (7.2025)

Zamawiający Miasto Białystok (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (7.2025)”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 5630 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Miasto BiałystokBiałystok, Podlaskieopublikowano 12 stycznia 2026
Łączna wartość umów
5630 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Usługi Geodezyjne GEO-SAT Janusz Zaniewski (część 1); Usługi Geodezyjne GEOKART Łukasz Kwiatkowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 630,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Białystok

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050658640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słonimska 1

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-950

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dg@um.bialystok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.bialystok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (7.2025)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4298e126-8a77-4c45-860b-413360716f4a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00022980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00030031/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.5 Usługi geodezyjne w zakresie

opracowane projektów podziału nieruchomosci, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, wznowienie znaków granicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00527240

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DGE-I.271.7.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

2460,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji geodezyjnej stanowiącej podstawę do wydania decyzji zatwierdzającej podział nieruchomości wraz z markowaniem nowopowstałych punktów granicznych zawiadamiając właściciela działki oznaczonej numerem geodezyjnym :

346/3 w obrębie nr 3 – Antoniuk (na 2 części)
71/4 w obrębie nr 18 - Pieczurki (na 3 części)

Zamawiający z opracowania dokumentacji wymaga (3 egz. + tyle egzemplarzy, ile jest stron postępowania) uwierzytelnionych map z projektem podziału nieruchomości, protokołu z przyjęcia granic nieruchomości oraz protokołu zawierającego informację o sposobie markowania projektowanych punktów granicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

1709,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie pomiaru kontrolnego na gruncie elementów BDOT500 celem stwierdzenia faktycznego usytuowania ogrodzenia zlokalizowanego wzdłuż granicy działki oznaczonej numerem geodezyjnym 170/30 z działką sąsiednią oznaczoną nr 170/17 w obrębie nr 24 – Dojlidy Górne.
Zamawiający z opracowania dokumentacji wymaga złożenia poświadczonych za zgodność z treścią materiału państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego sprawozdania technicznego z wynikami analizy materiałów PZGiK dotyczących granicy nieruchomości oraz szkicu polowego z miarami pomierzonych szczegółów terenowych względem granic.

4.5.3.)Główny kod CPV

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

751,02 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Geodezyjne GEO-SAT Janusz Zaniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9660848818

7.3.3)Ulica

Niewodnicka 43

7.3.4)Miejscowość

Klepacze

7.3.5)Kod pocztowy

15-635

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Geodezyjne GEOKART Łukasz Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422902087

7.3.3)Ulica

gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 3 lok. 4

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-797

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71250000-5Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 739 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 803 zł1 928 707 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 649 904 zł
Źródło próbki
CPV 71250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 803 zł
Mediana
515 739 zł
Górny kwartyl
1 928 707 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Białystok prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5630 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71250000-5 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Geodezyjne GEO-SAT Janusz Zaniewski (Klepacze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.