Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
86 175 zł
Umowa zawarta
9 stycznia 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 69 525 zł – 86 175 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena30%Doświadczenie trenera10%Doświadczenie trenera - Służba cywilna5%Ocena trenera55%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa szkoleniowa, konferencyjna oraz restauracyjna dla projektu szkoleniowego pn. „Zarządzanie czasem i efektywna organizacja pracy własnej”

Zamawiający Ministerstwo Obrony Narodowej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa szkoleniowa, konferencyjna oraz restauracyjna dla projektu szkoleniowego pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy MIND Monika Ziobrowska. Wartość umowy: 86 175 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Obrony NarodowejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 12 stycznia 2026
Wartość umowy
86 175 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 listopada 2025

    Termin ofert: 2 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MIND Monika Ziobrowska (Smolec).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 175,00 zł (umowę zawarto 9 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 69 525,00 zł do 86 175,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Obrony Narodowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 014872806

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Niepodległości 218

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-911

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mon.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/damon

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa szkoleniowa, konferencyjna oraz restauracyjna dla projektu szkoleniowego pn. „Zarządzanie czasem i efektywna organizacja pracy własnej”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eee63ca4-37a8-41e0-b7e0-4a6bf1777d62

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00020644

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00096419/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Organizacja cyklu szkoleń dla pracowników MON z tematu „Zarządzanie czasem i efektywna organizacja czasu pracy/pracy własnej”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00522787

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

24/ZP/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

96716,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa szkoleniowa, konferencyjna oraz restauracyjna dla projektu szkoleniowego pn. „Zarządzanie czasem i efektywna organizacja pracy własnej” dla pracowników urzędników służby cywilnej Ministerstwa Obrony Narodowej zajmujących stanowiska samodzielne, specjalistyczne i wspomagające.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy,
2) załącznik nr 4 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55100000-1 - Usługi hotelarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69525,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86175,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86175,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIND Monika Ziobrowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941272232

7.3.3)Ulica

Gruszkowa 13

7.3.4)Miejscowość

Smolec

7.3.5)Kod pocztowy

55-080

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86175,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Obrony Narodowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 86 175 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MIND Monika Ziobrowska (Smolec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.