Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa drogi gminnej nr 110845L w m. Potoczek od 0+000,00 do km 0+830,04

Zamawiający Gmina Adamów (Adamów, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 110845L w m. Potoczek od 0+000,00 do km 0+830,04”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina AdamówAdamów, Lubelskieopublikowano 7 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 825 655 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Adamów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368486

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Adamów

1.4.2.)Miejscowość

Adamów

1.4.3.)Kod pocztowy

22-442

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@adamow.gmina.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.adamow.gmina.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00007266

2.2.)Data ogłoszenia

2026-01-07

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
6.4.Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą

Brak danych

1266179,53

6.4.Kod waluty Przed zmianą

Brak danych

PLN

7.3.1.Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia Przed zmianą

Brak danych

BEAR POLSKA Sp. z o.o.

7.3.3.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - ulica Przed zmianą

Brak danych

ul. Frezerów 3

7.3.4.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - miejscowość Przed zmianą

Brak danych

Lublin

7.3.5.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kod pocztowy Przed zmianą

Brak danych

20-209

7.3.6.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - województwo Przed zmianą

Brak danych

lubelskie

7.3.7.Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kraj Przed zmianą

Brak danych

Polska

7.4 Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom Przed zmianą

Brak danych

NIE

7.1.Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia Przed zmianą

Brak danych

NIE

7.2.Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy Przed zmianą

Brak danych

Mały przedsiębiorca

7.3.2.Krajowy numer identyfikacyjny Przed zmianą

Brak danych

946 273 02 52

8.1.Data zawarcia umowy Przed zmianą

Brak danych

2025-12-09

8.2.Wartość umowy/umowy ramowej Przed zmianą

Brak danych

1266179,53

8.2.Kod waluty Przed zmianą

Brak danych

PLN

8.3.Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej Przed zmianą

Brak danych

Data do

8.3.Data końcowa okresu obowiązywania Przed zmianą

Brak danych

2026-06-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
825 655 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
367 410 zł1 841 672 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 474 261 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
367 410 zł
Mediana
825 655 zł
Górny kwartyl
1 841 672 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Adamów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Adamów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.