Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
639 360 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 639 360 zł – 652 320 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na realizację zgłoszonej reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Żmudź w 2026 r.

Zamawiający Gmina Żmudź (Żmudź, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Żmudź w 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy PW Ewa Grzywna-żmuda Sp. z o.o. Wartość umowy: 639 360 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŻmudźŻmudź, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 7 stycznia 2026
Wartość umowy
639 360 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 października 2025

    Termin ofert: 5 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PW Ewa Grzywna-żmuda Sp. z o.o. (Żółtańce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 639 360,00 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 639 360,00 zł do 652 320,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail