Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawy artykułów biurowych, papieru ksero oraz tonerów i tuszy dla Prokuratury Regionalnej w Warszawie na rok 2026

Zamawiający Prokuratura Regionalna w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawy artykułów biurowych, papieru ksero oraz tonerów i tuszy dla Prokuratury…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Prokuratura Regionalna w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Prokuratura Regionalna w Warszawie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363867539

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowskie Przedmieście 25

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-071

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

(22) 46-49-139

1.4.8.)Numer faksu

(22) 46-49-136

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.rpwaw@prokuratura.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/pr-warszawa

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00005408

2.2.)Data ogłoszenia

2026-01-05

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00619813

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

a) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą, przedmiotowych środków dowodowych (dotyczy Części 1 zamówienia) na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw artykułów biurowych z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, w postaci kart katalogowych dla produktów równoważnych. b) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą, przedmiotowych środków dowodowych (dotyczy Części 2 zamówienia) na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw materiałów eksploatacyjnych dla produktów równoważnych z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, w postaci: 1. Zaświadczenia (ważnego na dzień złożenia oferty) wystawionego na materiały eksploatacyjne wyszczególnione w formularzu cenowo - ilościowym, zawierające wszystkie parametry techniczne, wystawione przez podmiot niezależny od producenta materiałów równoważnych, pod kątem spełnienia normy: - ISO/IEC 19752 (lub równoważną) dla tonerów monochromatycznych do drukarek laserowych, - ISO/IEC 19798 (lub równoważną) dla tonerów kolorowych do drukarek laserowych, - 1.3 ISO/IEC 24711 oraz 24712 (lub równoważną) dla wkładów atramentowych. Powyższe zaświadczenie musi potwierdzać kompatybilność oraz wydajność zaoferowanych materiałów równoważnych, która nie może być niższa niż materiałów oryginalnych. 2. Certyfikaty (ważne na dzień złożenia oferty) ISO 9001, ISO 14001 i 45001 (lub równoważne) producenta oferowanych produktów równoważnych w zakresie handlu i dystrybucji oraz projektowania i produkcji. Po zmianie: a) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą, przedmiotowych środków dowodowych (dotyczy Części 1 zamówienia) na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw artykułów biurowych z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, w postaci kart katalogowych dla produktów równoważnych. b) Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą, przedmiotowych środków dowodowych (dotyczy Części 2 zamówienia) na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw materiałów eksploatacyjnych dla produktów równoważnych z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, w postaci: 1. Certyfikatu lub zaświadczenia wydanego przez podmiot uprawniony do kontroli jakości dający gwarancję, że oferowany produkt oraz jego proces wytwarzania są badane i nadzorowane przez niezależną od producenta danego wyrobu Jednostkę Certyfikującą posiadającą akredytację wydaną przez PCA tj. Polskie Centrum Akredytacji (krajową jednostkę akredytującą upoważnioną do akredytacji jednostek oceniających zgodność na podstawie ustawy z dnia 13.04.2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.1854 ze zm.)) i jednocześnie dającą możliwość sprawdzenia na stronie PCA https://www.pca.gov.pl/akredytowane-podmioty czego dotyczy ten dokument (w tym przypadku potwierdzamy że dotyczy certyfikacji wyrobów). 2. Raportów wydanych przez podmiot uprawniony do kontroli jakości (w rozumieniu definicji podmiotu uprawnionego do kontroli jakości określonej w pkt. 6 ust. 1) potwierdzające wydajność mierzoną zgodnie z normą ISO/IEC 19752:2017 dla tonerów monochromatycznych, ISO/IEC 19798:2017 dla tonerów kolorowych, ISO/IEC 24711:2021 i ISO/IEC 24712:2007 dla wkładów atramentowych. Wymagane raporty muszą zostać opatrzone numerem raportu, numerem akredytacji nadanym przez PCA tj. Polskie Centrum Akredytacji (krajową jednostkę akredytującą upoważnioną do akredytacji jednostek oceniających zgodność na podstawie ustawy z dnia 13.04.2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.1854 ze zm.) i jednocześnie dającą możliwość sprawdzenia na stronie PCA https://www.pca.gov.pl/akredytowane-podmioty czego dotyczy ten dokument.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

Część 1 - Karty katalogowe dla produktów równoważnych. Część 2 - 1. Zaświadczenie (ważne na dzień złożenia oferty) wystawione na materiały eksploatacyjne wyszczególnione w formularzu cenowo - ilościowym, zawierające wszystkie parametry techniczne, wystawione przez podmiot niezależny od producenta materiałów równoważnych, pod kątem spełnienia normy: - ISO/IEC 19752 (lub równoważną) dla tonerów monochromatycznych do drukarek laserowych, - ISO/IEC 19798 (lub równoważną) dla tonerów kolorowych do drukarek laserowych, - 1.3 ISO/IEC 24711 oraz 24712 (lub równoważną) dla wkładów atramentowych. 2. Certyfikaty (ważne na dzień złożenia oferty) ISO 9001, ISO 14001 i 45001 (lub równoważne) producenta oferowanych materiałów eksploatacyjnych równoważnych w zakresie handlu i dystrybucji oraz projektowania i produkcji. Po zmianie: Część 1 - Karty katalogowe dla produktów równoważnych. Część 2 - 1. Certyfikatu lub zaświadczenia wydanego przez podmiot uprawniony do kontroli jakości dający gwarancję, że oferowany produkt oraz jego proces wytwarzania są badane i nadzorowane przez niezależną od producenta danego wyrobu Jednostkę Certyfikującą posiadającą akredytację wydaną przez PCA tj. Polskie Centrum Akredytacji (krajową jednostkę akredytującą upoważnioną do akredytacji jednostek oceniających zgodność na podstawie ustawy z dnia 13.04.2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.1854 ze zm.)) i jednocześnie dającą możliwość sprawdzenia na stronie PCA https://www.pca.gov.pl/akredytowane-podmioty czego dotyczy ten dokument (w tym przypadku potwierdzamy że dotyczy certyfikacji wyrobów). 2. Raportów wydanych przez podmiot uprawniony do kontroli jakości (w rozumieniu definicji podmiotu uprawnionego do kontroli jakości określonej w pkt. 6 ust. 1) potwierdzające wydajność mierzoną zgodnie z normą ISO/IEC 19752:2017 dla tonerów monochromatycznych, ISO/IEC 19798:2017 dla tonerów kolorowych, ISO/IEC 24711:2021 i ISO/IEC 24712:2007 dla wkładów atramentowych. Wymagane raporty muszą zostać opatrzone numerem raportu, numerem akredytacji nadanym przez PCA tj. Polskie Centrum Akredytacji (krajową jednostkę akredytującą upoważnioną do akredytacji jednostek oceniających zgodność na podstawie ustawy z dnia 13.04.2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.1854 ze zm.) i jednocześnie dającą możliwość sprawdzenia na stronie PCA https://www.pca.gov.pl/akredytowane-podmioty czego dotyczy ten dokument

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-01-05 10:00 Po zmianie: 2026-01-08 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-01-05 10:30 Po zmianie: 2026-01-08 10:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30100000-0Maszyny biurowe, sprzęt i materiały…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Prokuratura Regionalna w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30100000-0 (Maszyny biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.