(SP8/438/24) Świadczenie usług cateringu w 2025 r. na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich w Tarnowskich Górach
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich (Tarnowskie Góry, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „(SP8/438/24) Świadczenie usług cateringu w 2025 r. na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 8…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 331 205 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=571, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 października 2024
Termin ofert: 24 października 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 listopada 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. PUŁKU 3. UŁANÓW ŚLĄSKICH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 367697880 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wincentego Janasa 11 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tarnowskie Góry |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-612 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL228 - Bytomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@sp8tg.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | sp8tg.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ab8f26a6-68f5-46bf-8d69-c3b7579fa54a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00002173 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00547538 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | (SP8/438/24) Świadczenie usług cateringu w 2025 r. na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Pułku 3. Ułanów Śląskich w Tarnowskich Górach |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu gorącego posiłku (obiadu) dla uczniów korzystających z żywienia w Szkole Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach ul. Janasa 11 oraz posprzątanie miejsca udostępnionego przez szkołę w 2025 r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-11-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-01-02 do 2025-12-22 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Grupa Gastronomia Śląsk Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6452542599 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Górnicza 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Tarnowskie Góry |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 42-600 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 410040,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00581740/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-22 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 318293,55 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.