Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
19 440 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce” – zapewnienie obsługi weterynaryjnej żubrom wolnościowym w roku 2026.

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki (Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „„Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce” – zapewnienie obsługi weterynaryjnej…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA W KORSZACH LEK. WET. ZDZISŁAW JANISZEWSKI. Wartość umowy: 19 440 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
19 440 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 grudnia 2025

    Termin ofert: 29 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA W KORSZACH LEK. WET. ZDZISŁAW JANISZEWSKI (KORSZE), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 19 440,00 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail