Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
111 460 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw płynnych dla Gminy Dobre w roku 2026

Zamawiający Gmina Dobre (Dobre, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw płynnych dla Gminy Dobre w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Stacja Paliw – Dęby Stefan Rybacki. Wartość umowy: 111 460 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina DobreDobre, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 2 stycznia 2026
Wartość umowy
111 460 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 grudnia 2025

    Termin ofert: 23 grudnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stacja Paliw – Dęby Stefan Rybacki (Dęby 94), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 111 460,00 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DOBRE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866643

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 6

1.5.2.)Miejscowość

Dobre

1.5.3.)Kod pocztowy

88-210

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

542850125

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@ugdobre.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugdobre.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://asystent.postepowania.pl/org/gmina-dobre/postepowania/2045

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa paliw płynnych dla Gminy Dobre w roku 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21de7c5c-6b13-4741-bead-926536aa3035

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00000209

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029148/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa paliw płynnych dla Gminy Dobre w roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00600430

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGIK.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości ok. 18.000 litrów i benzyny Pb 98 w ilości ok. 1.000 litrów.
Realizacja zamówienia odbywać się będzie poprzez tankowanie zbiorników pojazdów i maszyn będących w dyspozycji zamawiającego. Tankowanie paliwa musi być możliwe codziennie w godz. 7:00 – 19:00.
Odległość stacji paliw (punktu tankowania), na której odbywać się będzie tankowanie pojazdów i maszyn nie może być większa od siedziby zamawiającego niż 5 km.
Oferowane olej napędowy i benzyna muszą odpowiadać przepisom Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. poz. 1018 z późn. zm.).

4.5.3.)Główny kod CPV

09134000-7 - Oleje napędowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111460,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stacja Paliw – Dęby Stefan Rybacki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8891052378

7.3.4)Miejscowość

Dęby 94

7.3.5)Kod pocztowy

88-210

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134000-7Oleje napędowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
411 738 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 000 zł896 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
646 000 zł
Źródło próbki
CPV 09134· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
250 000 zł
Mediana
411 738 zł
Górny kwartyl
896 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dobre prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobre.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 111 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134000-7 (Oleje napędowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stacja Paliw – Dęby Stefan Rybacki (Dęby 94). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.