Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSEF. Zadanie nr 1 – Świadczenie usług serwisu i nadzoru autor
    1 oferta
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSEF. Zadanie nr 2 – Rozbudowa pakietu Ratusz o funkcjonalnośc
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSEF

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy (Tychy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku…”, wybierając ofertę wykonawcy Rekord SI Sp. z o.o. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług Wspólnych Miasta TychyTychy, Śląskieopublikowano 31 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 451 453 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364895762

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Barona 30

1.5.2.)Miejscowość

Tychy

1.5.3.)Kod pocztowy

43-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@cuw.tychy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.cuw.tychy.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.umtychy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz
o funkcjonalności związane z KSEF

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce7548b3-2b9e-4985-8885-f233b61caaa3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00632945

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00040931/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 r. wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSeF

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne – art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. b) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)

Uzasadnienie faktyczne – usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 2509). Nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.261.104.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

647688,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSEF.
Zadanie nr 1 – Świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do IWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

518688,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu i nadzoru autorskiego nad systemami pakietu RATUSZ w 2026 roku wraz z rozbudową pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KSEF.
Zadanie nr 2 – Rozbudowa pakietu Ratusz o funkcjonalności związane z KseF w Urzędzie Miasta Tychy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3a do IWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

129000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

585927,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

585927,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

585927,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rekord SI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5470171440

7.3.3)Ulica

Kasprowicza 5

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

585927,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
451 453 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 400 zł1 002 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
796 200 zł
Źródło próbki
CPV 72250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 400 zł
Mediana
451 453 zł
Górny kwartyl
1 002 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.