Przebudowa odcinka istniejącej drogi leśnej w Leśnictwie Reńsko
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan (Kurza Góra, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa odcinka istniejącej drogi leśnej w Leśnictwie Reńsko”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 825 655 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
15 lipca 2025
Termin ofert: 30 lipca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
12 września 2025
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
31 grudnia 2025
- Zmiana umowy
31 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 410008122 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Gostyńska 89 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kurza Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-000 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL417 - Leszczyński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | koscian@poznan.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://koscian.poznan.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00632734 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-31 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zmianie umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00632643 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.5.1. | Wartość zmiany umowy Przed zmianą | 132614,32 Po zmianie: 160655,61 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.