Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa samochodu lekkiego operacyjnego dla KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim

Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa samochodu lekkiego operacyjnego dla KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 213 767 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590653512

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jagiellońska, 11

1.4.2.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

1.4.3.)Kod pocztowy

97-300

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

446473919

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

piotrkow@lodzkie.straz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kmpsp-piotrkow-trybunalski

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20a841d6-e1c3-46a9-a7d5-a9c9179c9886

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00632424

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00509559

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa samochodu lekkiego operacyjnego dla KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu specjalnego lekkiego operacyjnego dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
3.2 Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z Ustawą „Prawo o ruchu drogowym” oraz wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502).
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający graniczne parametry techniczno - eksploatacyjne został określony w załączniku nr 5 SWZ. Parametry określone w załączniku nr 5 SWZ stanowią wymagania graniczne (minimalne), których niespełnienie będzie skutkowało odrzuceniem oferty.

3.9.)Główny kod CPV

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AVES Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8291598873

4.3.3.)Ulica

ul. Brzoskwiniowa 29

4.3.4.)Miejscowość

Gajewniki Kolonia

4.3.5.)Kod pocztowy

98-200

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

209000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00563510/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

209000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34113000-2Pojazdy z napędem na 4 koła
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
213 767 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 435 zł274 390 zł
Rozstęp międzykwartylowy
81 955 zł
Źródło próbki
CPV 34113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
192 435 zł
Mediana
213 767 zł
Górny kwartyl
274 390 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piotrków Trybunalski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34113000-2 (Pojazdy z napędem na 4 koła). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.