Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
384 000 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%wartość współczynnika Banku korygującego stawkę WIBID 1M dla oprocentowania lokat overnigh20%wartość współczynnika Banku korygującego stawkę WIBID 1M dla oprocentowania lokat weekendo20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa bankowa budżetu Gminy Leśna, jednostek organizacyjnych Gminy w latach 2026 - 2029

Zamawiający Gmina Leśna (Leśna, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa bankowa budżetu Gminy Leśna, jednostek organizacyjnych Gminy w latach 2026 - 2029”, wybierając ofertę wykonawcy Łużycki Bank Spółdzielczy. Wartość umowy: 384 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina LeśnaLeśna, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 31 grudnia 2025
Wartość umowy
384 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Łużycki Bank Spółdzielczy (Lubań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 384 000,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail