Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 816 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zabezpieczenie p.poż. obiektu WCP "Kubalonka” w Istebnej – dostawa stolarki aluminiowej przeciwpożarowej

Zamawiający Wojewódzkie Centrum Pediatrii "kubalonka" w Istebnej (Istebna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zabezpieczenie p.poż. obiektu WCP "Kubalonka” w Istebnej – dostawa stolarki aluminiowej…”, wybierając ofertę wykonawcy P. P. U. H. ALU-WIN Michał Żontołw. Wartość umowy: 245 816 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
245 816 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Wykonawcapostępowaniu na dostawę stolarki aluminiowej przeciwpożarowej dla WCP "Kubalonka" w Istebnej wybrano ofertę firmy P. P. U. H. ALU-WIN Michał Żontołw z Bielska-Białej.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 815,50 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

  • 5

    Postępowanie prowadzono w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000297260

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

500

1.5.2.)Miejscowość

Istebna

1.5.3.)Kod pocztowy

43-470

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

338575600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

izp@wcpkubalonka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wcpkubalonka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6353063-31c4-41e8-9d12-8e2b0291d19f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zabezpieczenie p.poż. obiektu WCP "Kubalonka” w Istebnej – dostawa stolarki aluminiowej przeciwpożarowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6353063-31c4-41e8-9d12-8e2b0291d19f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631139

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00081829/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Zabezpieczenie p.poż. obiektu WCP "Kubalonka” w Istebnej – dostawa stolarki aluminiowej przeciwpożarowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00571350

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 10/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest zakup i dostawa kompletu stolarki aluminiowej przeciwpożarowej przewidzianej w dokumentacji projektowej dla zadania „Zabezpieczenie p.poż. obiektu WCP „Kubalonka” w Istebnej” w ilości 11 sztuk.

4.5.3.)Główny kod CPV

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44221100-6 - Okna

44221200-7 - Drzwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

245815,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245815,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

245815,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P. P. U. H. ALU-WIN Michał Żontołw

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521286668

7.3.3)Ulica

Ul. Stanisława Mielnickeigo 23

7.3.4)Miejscowość

BIESKO-BIAŁA

7.3.5)Kod pocztowy

43-382

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

245815,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzkie Centrum Pediatrii "kubalonka" w Istebnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Istebna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 245 816 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44221000-5 (Okna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P. P. U. H. ALU-WIN Michał Żontołw (BIESKO-BIAŁA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.