Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Edward Brzóska BETIS· Koszalin
Wartość umowy
469 000 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2025
Okres realizacji
do 30 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 469 000 zł – 672 995 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6”.

Zamawiający Gmina Sianów (Sianów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: Poprawa…”, wybierając ofertę wykonawcy Edward Brzóska BETIS. Wartość umowy: 469 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SianówSianów, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 31 grudnia 2025
Wartość umowy
469 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 listopada 2025

    Termin ofert: 21 listopada 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Edward Brzóska BETIS (Koszalin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 469 000,00 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 469 000,00 zł do 672 995,09 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sianów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920682

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Polskiej 30

1.5.2.)Miejscowość

Sianów

1.5.3.)Kod pocztowy

76-004

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

94 346 95 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@sianow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sianow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ada4a3fe-3c97-44b4-b847-f86a5f6cbac1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ada4a3fe-3c97-44b4-b847-f86a5f6cbac1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631016

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00020379/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.7 Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn

„Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00521107

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z.271.38.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla zadania pn.: „Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6”.

Zakres zamówienia :
Zakres obejmuje pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad ww. zadaniem, obejmującego następujące branże:
1) drogową
2) sanitarną
3) elektryczną
4) konstrukcyjno-budowlaną.
Ponadto w ramach nadzoru inwestorskiego będzie sprawowany nadzór nad rozliczeniem finansowo-rzeczowym projektowanej inwestycji.
Zadanie pn.: Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6 polega na zaprojektowaniu i wykonaniu robót, związanych z budową dróg do terenów przemysłowych i usługowych wraz z budową oświetlenia drogowego, kanału technologicznego, ciągu pieszo-rowerowego, przebudową linii elektroenergetycznych napowietrznych wysokiego napięcia, budową sieci kanalizacyjnej wraz wodociągowej, budową jednego SUW z dwoma studniami, budową 3 przepompowni ścieków oraz przebudowę drogi powiatowej. Projektowana inwestycja będzie realizowana na terenie działek nr:
Obręb Skibno: 287/6,282/7, 287/3, 287/1, 245/9, 245/10, 259/2, 259/3, 255/1, 255/2, 259/5,287/2, 287/5 285/20, 285/22, 261/2, 260/2, 245/8, 282/2, 285/3, 247/3, 247/4, 247/7, 245/12, 245/11, 248/10, 248/11, 260/9, 260/3, 222, 212/3, 215, 214, 285/18, 285/21, 301/2, 301/18, 301/5, 301/17, 301/19, 301/4, 301/20, 297/32, 297/33, 297/30, 297/31, 297/11, 297/25, 297/26, 297/10, 297/12, 301/12, 301/13, 297/3, 301/11, 301/3, 301/9, 301/10, 301/15, 285/32, 261/4, 260/13, 260/15, 260/17
Obręb 3 miasta Sianów: 701/3, 701/1
Obręb Karnieszewice: 227/4, 206, 185/9, 227/8, 484/19, 484/78, 484/82, 484/52, 150/2, 217/1, 204/13, 204/14, 204/12, 218/2, 218/4, 204/8, 219/11, 227/3, 219/16, 219/12.
Głównym celem projektu jest poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Sianów poprzez rozwój i uzbrojenie terenów przemysłowych wzdłuż drogi ekspresowej S6, tj. zapewnienie dojazdu do terenów przemysłowych i usługowych wyznaczonych w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz zapewnienie komunikacji na tych terenach.
Projektowane drogi gminne wyniosą max. 8,0 km zaś przebudowa drogi powiatowej (3510Z) obejmuje odcinek ok. 2,0 km.

Szczegółowy opis zawarto w pkt. 3 rozdz. I SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik no niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

469000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

672995,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

469000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Edward Brzóska BETIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330583813

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Inspektor branży drogowej - "INWEST-DRÓG" Tomasz Bernacki,
Specjalista ds rozliczeń - Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych "Powiernik" Anna Płaczkiewicz -Ściesińska

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

469000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sianów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sianów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 469 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Edward Brzóska BETIS (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.