Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
24 000 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Zatrudnienie przez wykonawcę osoby lub osób wymienionych w katalogu określonym w art. 96 u30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie uczestników projektu „Podkarpacka Inicjatywa ALMA – europejskie mobilności młodych” (zdrowotne, podróży, NNW/OC).

Zamawiający Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie uczestników projektu Podkarpacka Inicjatywa ALMA – europejskie mobilności…”, wybierając ofertę wykonawcy Marta Pachołek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Marta Pachołek AGENCJA UBEZPIECZENIOWA. Wartość umowy: 24 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
24 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marta Pachołek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Marta Pachołek AGENCJA UBEZPIECZENIOWA (Lubaczów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 24 000,00 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690260330

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szopena 51

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 8676240, 17 8676260, 17 8676210

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rarr.rzeszow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1216757

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ubezpieczenie uczestników projektu „Podkarpacka Inicjatywa ALMA – europejskie mobilności młodych” (zdrowotne, podróży, NNW/OC).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e664870-039c-4bfa-bddd-aba90eaaa885

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00630346

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Podkarpacka Inicjatywa ALMA – europejskie mobilności młodych” realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 7.5 Inicjatywa ALMA.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00569496

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.2611.75.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

23066,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa:
Ubezpieczenie uczestników projektu „Podkarpacka Inicjatywa ALMA – europejskie mobilności młodych” (zdrowotne, podróży, NNW/OC).
2. Krótki opis przedmiotu zamówienia:
2.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa indywidualnego ubezpieczenia uczestników projektu, w tym:
a. ubezpieczenie w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej Ogólnej OC oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW (krajowe, na etapie fazy przygotowawczej);
b. ubezpieczenie w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej Ogólnej OC oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW (krajowe, na etapie fazy podtrzymującej dotyczące osób uczestniczących w kursach zawodowych);
c. ubezpieczenie w zakresie podróży, Kosztów Leczenia, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW, Odpowiedzialności Cywilnej OC (zagraniczne, w okresie realizacji stażu zawodowego).
2.2. Maksymalna liczba osób do ubezpieczenia (uczestników projektu) w okresie trwania umowy na etapie fazy przygotowawczej (ubezpieczenie typu a) oraz w okresie pobytu zagranicznego (ubezpieczenie typu c) wynosi 48 osób. W tym każda z tych maksymalnie 48 osób musi być ubezpieczona w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej Ogólnej, od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w kraju (w fazie przygotowawczej) oraz w zakresie podróży, Kosztów Leczenia, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków NNW, Odpowiedzialności Cywilnej OC w okresie realizacji zagranicznego stażu zawodowego.
2.3. Wskazana łączna liczba osób objętych ubezpieczeniem ma charakter szacunkowy i informacyjny. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania usługi ubezpieczenia dla pełnej liczby 48 uczestników. Minimalna liczba osób do ubezpieczenia, którą Zamawiający może zadeklarować w całym okresie realizacji usługi to 32 uczestników.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66512000-2 - Usługi ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczeń zdrowotnych

66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie

66512220-0 - Usługi ubezpieczenia medycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marta Pachołek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Marta Pachołek AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7931060315

7.3.3)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 15/3

7.3.4)Miejscowość

Lubaczów

7.3.5)Kod pocztowy

37-600

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 24 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marta Pachołek prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: Marta Pachołek AGENCJA UBEZPIECZENIOWA (Lubaczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.