Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
710 240 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 23 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy Halinów

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Halinowie (Halinów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy Halinów”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski. Wartość umowy: 710 240 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
710 240 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 07:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski (Mińsk Mazowiecki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 710 240,40 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 23 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych w Halinowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 520751407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spółdzielcza 1

1.5.2.)Miejscowość

Halinów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-074

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cuw@halinow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cuw.halinow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1b34ff8-dc04-44ee-a602-afece70a17b1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy Halinów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a1b34ff8-dc04-44ee-a602-afece70a17b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00628942

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00019766/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowożenie uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy Halinów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00570907

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.271.02.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

588945,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres zamówienia obejmuje dowożenie i odwożenie uczniów z niepełnosprawnościami (w tym na wózkach inwalidzkich), zamieszkałych na terenie gminy Halinów wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu:
1) 8 uczniów - do i z:
a) Szkoły Podstawowej z oddz. integracyjnymi w Warszawie pl. Wojska Polskiego 28;
b) Zespołu Szkół Specjalnych Nr 95 w Warszawie ul. Hafciarska 80/86;
c) Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warszawie ul. Czarnieckiego 49;
d) Przedszkola Specjalnego nr 2 w Otwocku ul. Literacka 8;
e) Szkoły Podstawowej Specjalnej w Józefowie ul. Wawerska 41;
f) Szkoły Specjalnej w Warszawie ul. Grójecka 97 lok. 700;
g) Szkoły Podstawowej w Wołominie Al. Armii Krajowej 133.
2) 12 uczniów - do i z Zespołu Szkół Specjalnych w Ignacowie, Ignaców 8;
3) 3 uczniów - (1 raz w tygodniu dowóz z domu do szkoły i 1 raz w tygodniu ze szkoły do domu):
a) 1 uczeń do i z: Zespołu Szkół Specjalnych w Ignacowie, Ignaców 8;
b) 2 uczniów do i z : Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii JĘDRUŚ w Józefowie
ul. Główna 10,
4) 1 uczeń (transport w jedną stronę):
a) do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 95 w Warszawie ul. Hafciarska 80/86
(dowożony do szkoły transportem zorganizowanym, bez zapewnienia powrotu),

2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Warunki realizacji usług zostały określone w istotnych postanowieniach umowy – IPU będących załącznikiem nr 10 do SWZ. Istotne postanowienia umowy w zakresie powierzenia danych osobowych do przetwarzania określa załącznik nr 9 od SWZ.
3. Zamawiający przekaże Wykonawcy szczegółowy wykaz uczniów zawierający miejsce zamieszkania i nauki ucznia oraz kontakt do rodzica/opiekuna. W trakcie realizacji zadania Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wykazu uczniów.
4. Szczegółowy harmonogram i sposób odbioru poszczególnych dzieci i dowozu na zajęcia oraz ich odbioru po zajęciach i dowozu do miejsc zamieszkania należy uzgodnić z rodzicami/ opiekunami kierując się tygodniowym planem zajęć lekcyjnych i trasą dowozu, ustalając tak, aby dziecko przebywało w podróży jak najkrócej. Dziecko powinno być dowiezione do szkoły w takim czasie, aby możliwe było rozpoczęcie przez nie o czasie zajęć lekcyjnych i zabierane po ich zakończeniu, bez zbędnego oczekiwania.
5. Każdy samochód do przewozu uczniów musi być obsługiwany przez kierowcę oraz opiekuna.
6. Osoby sprawujące opiekę muszą być wyposażone w środek łączności – telefon komórkowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

710240,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

710240,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

710240,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8221019746

7.3.3)Ulica

Topolowa 37 m. 12

7.3.4)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

05-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

710240,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-23

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych w Halinowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Halinów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 710 240 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Przewozowe Piotr Pieńkowski (Mińsk Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.