Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.„Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Warnicach.”

Zamawiający Gmina Warnice (Warnice, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.Termomodernizacja Szkoły Podstawowej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WarniceWarnice, Zachodniopomorskieopublikowano 30 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Warnice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685705

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warnice 66

1.4.2.)Miejscowość

Warnice

1.4.3.)Kod pocztowy

74-201

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@warnice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.warnice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-83433470-d766-4a6b-a635-24e746550737

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00626179

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00265417

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.„Termomodernizacja Szkoły Podstawowej
w Warnicach.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji dla:

1. Termomodernizacja Szkoły Podstawowe w Warnicach, w zakresie:
1) Wykonanie projektu budowalnego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę;
2) Zakres projektu:
a) inwentaryzacja obiektu tj.
- analiza warunków formalno – prawnych;
- uzyskanie mapy zasadniczej z ośrodka geodezyjnego;
- wizja lokalna na obiekcie;
- inwentaryzacja fotograficzna;
- inwentaryzacja architektoniczna pod kątem termomodernizacji – w zakresie niezbędnym do wykonania opracowań projektach w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację archiwalną oraz o domiary przeprowadzone na budowie;
b) Opracowanie dokumentacji technicznej do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę – w zależności od potrzeb;
- określenie rodzaju, zakresu, miejsca i sposobu wykonywania robót budowlanych;
- podania terminu rozpoczęcia robót budowlanych;
- odpowiednie szkice lub rysunki – w zależności od potrzeb,
- dokumentację techniczną zawierającą rozwiązania zapewniające nośność i stateczność konstrukcji, bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz bezpieczeństwo pożarowe, której zakres i treść powinna być dostosowana do specyfiki i charakteru obiektu oraz stopnia skomplikowania robót budowlanych, wykonaną przez projektanta posiadającego odpowiednie uprawnienia budowlane,
- opinia stanu istniejącej konstrukcji oraz wpływu projektowanych robót budowlanych dotyczących modernizacji - pod kątem termomodernizacji, obliczenia konstrukcyjne (montaż izolacji)
- dołączenie pozwolenia, uzgodnienia i opinie, których obowiązek dołączenia wynika z przepisów odrębnych, np. opinii ornitologicznej jeżeli zaistnieje taka konieczność
- dokumentacja opracowana w trzech egzemplarzach składanych do Starostwa Powiatowego i 1
egzemplarz dla Zamawiającego.

c) Projekt architektoniczno – budowlany i projekt techniczny;
- projekt architektoniczno budowlany zgodnie z zakresem audytu energetycznego;
- konsultacja przyjętych rozwiązań z rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych;
- projekt techniczny branży elektrycznej - zgodnie z zakresem audytu energetycznego:
- projekt techniczny branży sanitarnej poprawa efektywności działania i optymalizacja istniejących źródeł ciepła wraz z modernizacją instalacji - zgodnie z zakresem audytu energetycznego;
- projekt techniczny branży konstrukcyjnej w zależności od potrzeb;
- dokumentacja opracowana w trzech egzemplarzach dla Zamawiającego + 1 egz. płyty CD z dokumentacją w formie elektronicznej;

d) Materiały kosztorysowe i specyfikacje;
- STWiOR – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
- kosztorysy inwestorskie;
- przedmiary robót budowlanych;
- dokumentacja opracowana w dwóch egzemplarzach dla Zamawiającego + 1 egz. płyty CD z dokumentacją w formie elektronicznej;

e) Inne: opłaty administracyjne, uzyskanie mapy geodezyjnej (wtórnik),

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-06-24 do 2025-12-01

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ARKIR Pracownia Projektowa Bożena Radacz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512534571

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

71-277

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

157440,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00299511/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

157440 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Warnice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warnice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.