Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.„Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Warnicach.”
Zamawiający Gmina Warnice (Warnice, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.Termomodernizacja Szkoły Podstawowej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=705, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Warnice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 811685705 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Warnice 66 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warnice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 74-201 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@warnice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.warnice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00274548 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-06-12 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00265417 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu wskazane w rozdziale XXIV SWZ; -dysponuje odpowiednim potencjałem zdolności technicznej lub zawodowej do wykonania zamówienia; -posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości minimum 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych), -dysponuje uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie tj. do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, wraz z przynależnością do właściwej Okręgowej Izby Architektów; - uprawnienia budowlane do projektowania do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, bez ograniczeń wraz z aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Architektów; - uprawnienia budowlane do projektowania do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, bez ograniczeń wraz z aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Architektów wraz z przynależnością do właściwej Okręgowej Izby Architektów zgodnie, wydanych zgodnie z: Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie z dnia 29 kwietnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r., poz. 831) lub odpowiadające im ważne uprawnienia w zakresie odpowiadającym powyższym wymaganiom, wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Po zmianie: Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu wskazane w rozdziale XXIV SWZ; -dysponuje odpowiednim potencjałem zdolności technicznej lub zawodowej do wykonania zamówienia; -posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości minimum 140.000,00 zł (słownie: sto czterdzieści tysięcy złotych), -dysponuje uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie tj. do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, wraz z przynależnością do właściwej Okręgowej Izby Architektów; - uprawnienia budowlane do projektowania do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, bez ograniczeń wraz z aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Architektów; - uprawnienia budowlane do projektowania do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, bez ograniczeń wraz z aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Okręgowej Izby Architektów wraz z przynależnością do właściwej Okręgowej Izby Architektów zgodnie, wydanych zgodnie z: Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie z dnia 29 kwietnia 2019 r. (Dz.U. z 2019 r., poz. 831) lub odpowiadające im ważne uprawnienia w zakresie odpowiadającym powyższym wymaganiom, wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-06-13 09:00 Po zmianie: 2025-06-17 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-06-13 09:30 Po zmianie: 2025-06-17 09:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.