Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
948 475 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 948 475 zł – 1 099 503 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kamień w roku 2026

Zamawiający Gmina Kamień (Kamień, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kamień w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mirosław Olejarczyk. Wartość umowy: 948 475 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KamieńKamień, Podkarpackieopublikowano 30 grudnia 2025
Wartość umowy
948 475 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mirosław Olejarczyk (Wola Jachowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 948 474,50 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 948 474,50 zł do 1 099 502,89 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail