Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
460 020 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 460 020 zł – 520 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup koparko – ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

Zamawiający Gmina Męcinka (Męcinka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup koparko – ładowarki samobieżnej z podwoziem kołowym w ramach Programu Ochrony…”, wybierając ofertę wykonawcy Interhandler Sp. z o. o. Wartość umowy: 460 020 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MęcinkaMęcinka, Dolnośląskie (powiat Jaworski →)opublikowano 30 grudnia 2025
Wartość umowy
460 020 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Interhandler Sp. z o. o. (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 460 020,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 460 020,00 zł do 520 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail