Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
586 072 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów będących w stałym zarządzie Gminnego Zakładu Usług Komunalnych w Bojanowie

Zamawiający Gminny Zakład Usług Komunalnych w Bojanowie (Bojanów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii…”, wybierając ofertę wykonawcy PGE Obrót S.A. Cena wybranej oferty: 586 072 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gminny Zakład Usług Komunalnych w BojanowieBojanów, Podkarpackieopublikowano 29 grudnia 2025
Cena wybranej oferty
586 072 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 października 2025

    Termin ofert: 3 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGE Obrót S.A. (Rzeszów).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 586 072,15 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail